100 найкращих TechDrivers – людей, які рухають технологічний розвиток України вперед

Михайла Буравкова CEO ByOwls із його інноваційним проектом у сфері VR було номіновано до 100 найкращих TechDrivers – людей, які рухають технологічний розвиток України вперед.

Проголосуйте та підтримайте лідера рейтингу на сайті! – https://bit.ua/2021/04/100-tech-drivers/#!/tab/305163278-2

Голосування триває до 24 травня.

За ініціативою bit.ua у партнерстві з Uklon і @Unit.city триває проєкт TechDrivers – рейтинг людей, які рухають технологічний розвиток України вперед.

Експерти Viktoriya Tigipko, Danylo Molchanov, Александр Борняков, Vitaliy Diatlenko, Dominique Piotet обрали 100 номінантів у чотирьох категоріях.


Які в BYOWLS інновації?


Наша платформа заощадить значні гроші для бізнесу та знизить мінімальний поріг входу для нових користувачів VR. Продукт матиме структуру, подібну до вже звичних потокових сервісів – у формі програми з щомісячною підпискою. Це дає користувачам доступ до бібліотеки з іграми. Щоб розпочати ігровий сеанс, вам знадобиться лише телефон та простий шолом, який зазвичай використовується для перегляду відео 360 (його ціна ~ 10 доларів). Додаток перетворює телефон на VR-гарнітуру – відстежує простір та руки користувача. У свою чергу, ігри будуть оброблятися на сервері, збільшуючи поріг входу для розробників, тому такі проблеми, як обробка світла, тіней та дзеркальних поверхонь, більше не будуть проблемою для розробників ігор VR. Початкова точка для входу в VR буде мінімальною, оскільки платформу використовуватиме будь-який користувач із смартфоном середнього класу та підтримкою ARCore.


Ми також пропонуємо рішення B2B, оскільки на даний момент саме бізнес керує галуззю VR, використовуючи шоломи для навчання та тестування працівників. Ми допоможемо заощадити значні кошти на придбання обладнання VR, оскільки наша платформа не вимагає шоломів VR, але може використовувати будь-який мобільний телефон середнього цінового сегменту з підтримкою ARCore. Крім того, програмне забезпечення не застаріє і не знеціниться порівняно з гарнітурами VR, які щороку застарівають, а мобільні телефони, навпаки, завжди можна використовувати для інших цілей.

Share your thoughts